مودم فیبرنوری فایبرهوم AN5506-04-FS

Fiberhome AN5506-04-FS ONT Modem
برند: شناسه محصول: AN5506-04-FS ONT دسته: برچسب: , ,
مشخصات محصول:
  • وزن: 500 گرم
  • تعداد آنتن: 2 عدد
  • تعداد پورت شبکه: 1 عدد
  • ابعاد: 36×211×154 میلی‌متر
  • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

تماس بگیرید!

مودم فیبر نوری (ONT) سری AN5506 GPON ONT ساخت شرکت فایبر هوم است که جهت استفاده از سرویس های FTTH کاربرد دارد. پهنای باند بالا تا (300 Mbps)، مصرف کم و برآورده کردن نیاز کاربران برای دسترسی به داده، صدا و ویدیو با ثبات و کارایی بالا از ویژگی‌های این محصول هستند.

مودم ONT فایبرهوم AN5506-04-F

مودم ONT فایبرهوم مدل AN5506-04-F یک مودم فیبر نوری است که در سمت شبکه GPON نصب می گردد و از سرعت بالایی برخودار است و مخفف Optical Network Terminal می باشد. این مودم دارای 4 پورت Fast Ethernet و یک پورت POTS (تلفن آنالوگ) بوده و امکان پشتیبانی از پروتکل SIP و H.248 و شبکه بیسیم وای فای با استاندارد 802.11b/g/n را دارد و همچنین قادر است که از پروکسی IGMP Snooping, IGMP را پشتیبانی نماید. این محصول 500 گرم وزن دارد و با ابعاد 36×211×154 میلیمتر در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت ساخت عالی به فروش می رسد.

مودم-ONT-فایبرهوم-AN5506-04-F.jpg

مشخصات فنی مودم ONT فایبرهوم AN5506-04-F :

  • ابعاد : 36×211×154 میلیمتر
  • وزن: 500 گرم
  • پورت سمت شبکه: 1x GPON
  • پورت سمت کاربر: 4x Fast Ethernet + 2x POTS
  • پشتیبانی از پروتکل : SIP و H.248
  • پشتیبانی از WiFi : دارد، با استاندارد 802.11b/g/n
  • فرکانس وای فای: 2.4 گیگاهرتز
  • منبع تغذیه: 110 تا 240 ولت AC با فرکانس 50/60 هرتز
  • خروجی آداپتور: 12 ولت و 1.5 آمپر
  • حداقل توان مصرفی: 12 وات
  • فایبر-هوم-AN5506-04-مودم-ONT-فیبر-نوری-مخابرات.jpg

 

کیفیت ساخت

بسیار بالا

رنگ موجود

2

پوشش آنتن دهی

قوی تا 100 متر

چراغ

دارای چراغ‌های رنگارنگ و پرتعداد

پورت شبکه

دارای 4 پورت شبکه گیگابیت

پورت تلفن

2

آنتن

2

نوع پچ کورد قابل اتصال

SC/UPC or SC/APC

Fiberhome

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم فیبرنوری فایبرهوم AN5506-04-FS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.